Dywany

Katalogi

Katalog 1
Katalog 2

Znakomite wzornictwo, łączące klasyczną elegancję z nowoczesnymi trendami, wyróżnia oferowane przez nas dywany włoskie. Ich stylowy charakter jest wynikiem umiejętnego zestawienia materiałów, kształtów i designu. Bez względu czy postawią Państwo na modele z długim czy krótkim runem, mięsistym czy gładko ułożonym – każdy z nich wprowadzi do pomieszczenia powiew luksusu.

Propozycje ze słonecznej Italii

Równowaga między poszczególnymi składnikami charakteryzuje preferowany przez Włochów model aranżacji wnętrz. Dostępne u nas dywany włoskie stanowią jego esencję. Przejawia się to w harmonijnie dobranych kolorach i wzorach, z reguły stonowanych, dzięki czemu mają uniwersalne zastosowanie. Ponadto wyróżniają się nieprzeciętną jakością. Proponujemy bowiem wysokogatunkowe produkty, odznaczające się nie tylko nowoczesnym designem, ale również najlepszym składem i solidnym wykonaniem.

Ekskluzywny dodatek do wnętrz

Proponowanym dywanom luksusowego charakteru dodaje kunszt rzemiosła z jakim zostały wykonane. Gęsto utkane włókna tworzą przyjemną w dotyku powierzchnię. Dzięki temu produkty będą pożądanym dodatkiem do salonów, sypialń, pokojów dziecięcych, ale też hotelowych apartamentów. Przy wyborze idealnego modelu do aranżowanych wnętrz ułatwieniem jest duża różnorodność wymiarowa produktów. Pozwala na dobranie odpowiedniej wielkości do konkretnego miejsca przy stoliku kawowym w pokoju dziennym czy przy toaletce w sypialni.