Sofa HORIZON

Sofa HORIZON

Producent: OLTA

Horizon to sofa która łączy w sobie czyste, niezakłócone linie, które kuszą obietnicą ciepła i niesamowitej miękkości. Horizon to system siedzeń o różnych formach. Zestawione razem, tworzą miejsce o kameralnej atmosferze. Natomiast uniwersalny charakter sofy sprawia, że będzie ona doskonale wyglądać w każdej aranżacji, od klasycznej po współczesną. Poduszki siedziska wykonane są z kilku warstw pianek, która idealnie dopasowuje się do naszego ciała. Poduszki oparcia natomiast wypełnione są puchem silikonowym i gęsimi piórami, tworząc jeszcze większe poczucie komfortu i miękkości. Wygląd i funkcjonalność sofy możemy dostosowywać do naszych upodobań, zmieniając głębokości siedziska. Dokonuje się to za pomocą podwójnych poduszek oparcia i zagłówka. Mebel dostępny w różnych wybarwieniach oraz w kilku wymiarach.

Sofa Horizon oferuje wszechstronny wybór miejsc do siedzenia, tworząc przyjemną i zapraszającą atmosferę. Wypełnione silikonowym puchem i gęsimi piórami poduszki oparcia zapewniają niesamowity komfort, zapraszając do relaksu i odpoczynku. Jednak Horizon to nie tylko wygoda – wyróżnia ją wyjątkowa możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika. 

Nowoczesna sofa Horizon bezproblemowo dopasowuje się do każdej sytuacji, oferując niezrównaną równowagę pomiędzy komfortem a funkcjonalnością. Wybierając z szerokiej gamy wybarwień i wymiarów, sofa Horizon staje się spersonalizowanym miejscem relaksu, gdzie spotykają się wygoda, styl i wszechstronność.

Horizon harmonijnie wpasowuje się w otoczenie, oferując wyjątkowe miejsce wypoczynku, które zapada w pamięć dzięki swojej niepowtarzalnej estetyce i wszechstronnej wygodzie.

Sofa Horizon karta produktu
Poznaj Sofa HORIZON
Odwtórz film