Śniadanie z designem...dla odmiany

Śniadanie z designem...dla odmiany

" Śniadanie z designem… dla odmiany" to nasz nowy projekt.  To spotkania, na które zapraszamy architektów i projektantów wnętrz oraz przedstawicieli producentów marek, które mamy w swojej ofercie.

Pierwsze takie spotkanie odbyło się 17 listopada w salonie Italmeble w Poznaniu.
Niezwykle charyzmatyczna Alicja Barcicka, wprowadziła nas w świat włoskiej marki Bonaldo - marki docenianej na całym świecie – ich produkty nazywane są prawdziwymi dziełami sztuki.
Gościem specjalnym był Marco Marra, który dodał temu wydarzeniu nutę włoskiego temperamentu.


Drugie spotkanie
odbyło się 8 grudnia 2022 roku w salonie Italmeble w Krakowie.
Tematem przewodnim były meble marki Midj, o których opowiedział jej przedstawiciel Radosław Mielecki.
Midj jest firmą znaną na całym świecie ze względu na swoją kreatywność i mentalność „made in Italy”, która oznacza, że przywiązuje dużą wagę do wszystkiego co produkuje oraz używa tylko najlepszej jakości materiałów.


Trzecie spotkanie
odbyło się 2 lutego 2023 roku w salonie Italmeble w Gdańsku.
Joanna Biegalska, wprowadziła zgromadzonych gości w świat marki Cattelan Italia.
Cattelan Italia to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. O jej pozycji lidera w światowej branży meblarskiej w ogromnej mierze zadecydowało połączenie najwyższej klasy włoskiego rzemiosła z wizjonerskimi pomysłami projektantów, którzy w wyjątkowo intuicyjny sposób odgadują aktualne potrzeby współczesnego społeczeństwa i projektują meble na miarę dzisiejszych czasów.


W salonie we Wrocławiu, 23 marca, zaproszonym architektom i projektantom przedstawiliśmy markę Bonaldo i King Koil.
Pani Alicja Barcicka, przedstawicielka marki Bonaldo przedstawiła, zaprojektowane przez najlepszych projektantów kolekcje, które charakteryzują się eklektycznym, dynamicznym i niepowtarzalnym stylem.
King Koil - amerykańską firmę o ponad 100-letniej tradycji, jedną z najstarszych i największych firm produkujących materace klasy premium przedstawił Pan Łukasz Łosski.


Piąte spotkanie odbyło się 13 kwietnia 2023 roku w salonie Italmeble w Katowicach.
Radosław Mielecki przedstawił ciekawostki związane z produktami marki  Midj a Sebastian Przyborowski pokazał właściwości tkanin aquaclean.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli. Dziękujemy za rozmowy, wymianę opinii, możliwość wsłuchania się w potrzeby i oczekiwania oraz za niezwykłą atmosferę, którą stworzyliście oraz za wszystkie miłe słowa.

Może Cię zainteresować

Kolekcja Area marki Midj zdobyła nagrodę Red Dot Design Award 2021
Kolekcja Area marki Midj zdobyła nagrodę Red Dot Design Award 2021
Red Dot to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w świecie designu, uważana za wyznacznik najwyższej klasy i jakości. O wyróżniającej "czerwonej kropce" marzy każdy projektant ten „Oscar" designu jest przyznawany od 1955 roku przez Design Zentrum Nordhein Westfalen w Essen, w Niemczech. Tegoroczna kapituła Red Dot Award 2021 nagrodziła  kolekcje Area marki Midi. Jury złożone z 49 międzynarodowych ekspertów projektantów nagrodziło Area za wyróżniający się projekt. Głównymi kryteriami ocenianymi dla każdego projektu były funkcjonalność, symboliczna treść i innowacyjność. Gratulujemy marce MIDJ i cieszymy się, że jej produkty oferujemy naszym klientom. Zobacz: Sofy i szezlong
28.05.2021
Salone del Mobile. Milano 2024
Salone del Mobile. Milano 2024
Jak informują organizatorzy, Salone del Mobile.Milano 2024 odnotowało rekordową liczbę odwiedzających - zarejestrowano 361 417 wejść,  jest to o 17,1% więcej niż w roku poprzednim.To była rekordowa edycja również dzięki
09.05.2024
61. edycja Salone del Mobile. Milano 2023. Nowości !
61. edycja Salone del Mobile. Milano 2023. Nowości !
Organizatorzy podsumowali tegoroczne targi w Mediolanie i udostępnili statystyki:Udział w nich wzięło: 307 418 osób ze 181 różnych krajów, co oznacza wzrost o 15% w porównaniu z rokiem 2022.
15.05.2023
Klasyczny niebieski kolorem 2020 roku!
Klasyczny niebieski kolorem 2020 roku!
Grudzień jest tradycyjnie okresem ogłaszania przez Pantone - jednego z największych autorytetów w zakresie barw, jaki kolor będzie najważniejszy w kolejnym roku. W 2020 postawiono na odcień błękitu. Uzasadniając wybór Pantone stwierdził, że klasyczny niebieski (oznaczony przez Pantone jako 19-4052) to kolor ponadczasowy, trwały, a jednocześnie elegancki w swojej prostocie. Odwołuje się do ludzkiej potrzeby stałości, bezpieczeństwa, pewnego fundamentu. Swoją decyzje eksperci z Pantone Color Institute opierają na corocznych badaniach. Przeczesują świat w poszukiwaniu nowych wpływów. Ich poszukiwania obejmują: ulice wielkich miast, kino, wybiegi mody, galerie sztuki, nowinki w designie, popularne kierunki podróży oraz areny rozgrywek sportowych. Na zdjęciu przedstawiamy...
17.01.2020
Nowy kolor
Nowy kolor
Do swojej kolekcji blatów ceramicznych wykonanych ze spieku w tym roku marka Cattelan Italia dodała nowy - KERAMIK SUPREME. Z wiadomości tej na pewno ucieszą się ci, którzy poszukują stołu z blatem ceramicznym białym. [video width="1920" height="1080" mp4="https://www.italmeble.pl/wp-content/uploads/2021/03/Nownowe-wykonczenie-KM03-SUPREME.mp4"]
31.03.2021
Kolor 2021 roku
Kolor 2021 roku
W tym roku decyzją Pantone nie możemy mówić o Kolorze Roku 2021, a o Kolorach Roku Pantone. Królować mają: Ultimate Grey - stonowana szarość i Illuminating - słoneczna żółć To drugi taki przypadek po roku 2016, gdy zachwycaliśmy się idealną kombinacją pudrowego różu Rose Quartz i subtelnego błękitu Serenity. Jak zawsze wybór nie jest przypadkowy. To wynik analiz trendów przeprowadzanych przez specjalistów Instytutu Pantone przez cały rok 2020 biorący pod uwagę: modę, design, wnętrzarstwo, sztukę, przemysł rozrywkowy czy popularne miejsca podróży. Tym razem największy wpływ na wybór kolorów roku Pantone miały jednak czynniki społeczno-ekonomiczne. Po trudach i wyzwaniach roku, który...
22.01.2021