Nasze marki

Współpracujemy z renomowanymi firmami – w większości są to producenci mebli włoskich – dzięki czemu możemy zaproponować bogaty asortyment produktów łączących nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem. Współpracujący z ITALMEBLE producenci specjalizują się w wytwarzaniu różnych rodzajów mebli – w tym mebli tapicerowanych, nowoczesnych i ekskluzywnych. Każdy z nich wnosi do oferty marki swoją unikalną estetykę i doświadczenie, gwarantując wysokiej jakości produkty spełniające różnorodne potrzeby Klientów.

producer
OLTA
Marka OLTA to najwyższa jakość wykonania wspierana doborem odpowiednich europejskich materiałów. Od solidnej, drewnianej konstrukcji, przez selekcję doskonałych tkanin, aż po wykorzystanie specjalnych piór i pianek, które dostosowując się do temperatury i pozycji ciała dbają o komfort wypoczynku. Projekty pochodzą z designerskiego centrum Europy.
producer
ARKETIPO
ARKETIPO to firma związana z Florencją i jej okolicą, regionem który znany jest z pięknych krajobrazów, zabytków, wrodzonego poczucia stylu oraz najlepszych tradycji rzemieślniczych. Misją Arketipo jest „przekształcanie pomysłów w unikalne i oryginalne przedmioty”. Twórcy Arketipo sami nazywają siebie „rzemieślnikami doświadczeń”. Detale i ich perfekcyjne, ręczne wykonanie jest dla nich bardzo ważne.
producer
CATTELAN ITALIA
Włoska marka CATTELAN ITALIA to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Meble Cattelan są obiektem pożądań klientów nie tylko pochodzących z samych Włoch ale również z całego świata. Dążenie do oryginalności, poszanowanie tradycji projektowania i rzemieślniczej precyzji to wartości, które doprowadziły Cattelan Italia na wyżyny światowego meblarstwa. Produkty marki Cattelan są synonimem luksusu, elegancji i dobrego stylu.
producer
BONALDO
BONALDO to włoska marka doceniana na całym świecie – ich produkty nazywane są prawdziwymi dziełami sztuki. Powstała z wielkiej pasji do projektowania. Od ponad 80 lat przekształca idee w projekty, realizuje przedmioty zdolne do interpretowania naszych potrzeb, budzące emocje od pierwszego wejrzenia. Jej kolekcje charakteryzują się eklektycznym, dynamicznym i niepowtarzalnym stylem.
producer
EFORMA
EFORMA to włoska marka zajmująca się produkcją wysokiej jakości mebli z historyczną tradycją. Rzemieślnicy Eforma są spadkobiercami kunsztu produkcyjnego północno-wschodniej Veneto, koneserami zdolnymi do dodawania wartości najlepszym materiałom poprzez staranne przetwarzanie i dbałość o szczegóły. Firma bardzo podkreśla znaczenie projektu, oraz wrażliwość na tworzenie i krawiectwo.
producer
MIDJ
MIDJ jest kwintesencją prawdziwie, włoskiego stylu. Meble tej nowoczesnej marki to nie tylko produkty, ale także filozofia firmy:” Włochy nie wystarczy zdefiniować jako miejsce naszej produkcji, dla nas to sposób myślenia i życia, który występuje w projektowaniu innowacyjnych idei mebli od 1987 roku. Know-how jest sercem naszej firmy, dzięki niej wszystkie nasze projekty posiadają witalność i wyjątkowość, a sposób produkcji jest stale poprawiany i udoskonalany”. Midj oferuje stoły i krzesła obok, których nie sposób przejść obojętnie Wykorzystując nowoczesne technologie tworzy ergonomiczne i oryginalne meble z dużą dbałością o detal.
producer
LIGNE PURE
Ligne Pure to belgijska marka która powstała z głębokiego uznania dla rzemiosła, tekstyliów i designu. Belgijskie cenione na całym świecie, jedyne w swoim rodzaju dywany czerpią inspirację z różnorodnych kultur i tradycji, odzwierciedlając pasję do doskonałości. Dzięki ujednoliconemu podejściu Linge Pure prezentuje kolekcję czystych, belgijskich projektów o niezrównanej jakości, wykonanych w sposób zrównoważony i ze skrupulatną dbałością o szczegóły.
producer
BONTEMPI
BONTEMPI powstało w 1963 roku, zostało założone przez braci Alessandro i Giancarlo Bontempi, dzisiaj jest jedną z najbardziej znaczących firm produkujących meble. Bracia swoją pasje przekazali dzieciom: Massimiliano Annalisie Michele i Laurze, którzy kontynuują dzieło. Na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych otwarto nowy zakład i narodziła się marka Bontempi Casa, oferująca kolekcje stołów, krzeseł, taboretów i akcesoriów.
producer
ALBERTA
Firma ALBERTA została założona w 1978 roku na północnym wschodzie Włoch. Inspiracją była tradycja i naturalna kreatywności miejscowej ludności oraz wielowiekowy duch weneckiego artyzmu. Firma produkuje sofy i fotele o ponadczasowym klasycznym lub nowoczesnym stylu, a także ekskluzywne elementy wystroju wnętrz, wszystkie z wyjątkowo wysokiej jakości materiałów.
producer
CONFORM
CONFORM to szwedzka firma produkująca fotele i krzesła, które są kwintesencją skandynawskiego designu. Łączą w sobie proste linie, ponadczasowe formy i wysoki komfort użytkowania. Produkty wychodzące z fabryki Conform są nie tylko wygodne i wytrzymałe, ale także ponadczasowo piękne. Efekt ten udaje się osiągnąć marce poprzez współpracę z zewnętrznymi projektantami i architektami, a także wierność skandynawskiemu wzornictwu.
producer
MIOTTO
Marka MIOTTO należy do australijskiej firmy Harvey Norman. Stanowi połączenie nowoczesności i ponadczasowego, wyrafinowanego, zrównoważonego stylu. MIOTTO to kompletna koncepcja życia, która ucieleśnia trendy i style z całego świata. Portfolio marki to meble do salonu, jadalni i sypialni oraz lampy i dodatki aranżacyjne. Doskonałe, perfekcyjnie wykonane, eleganckie w swej istocie i ponadczasowym uroku.
producer
SITAP
Sitap Carpet Couture Italia to rodzinna firma założona w 1955 roku przez Mario Bosoniego, wykwalifikowanego przedsiębiorcę z Piacenzy. W 2011 roku Gian Mario Bosoni idzie w ślady ojca, pod jego kierownictwem firma odnawia swój wizerunek i powołanie, stając się włoską doskonałością w świecie dywanów.
producer
DIENNE
DIENNE to włoska marka specjalizująca się w produkcji mebli z funkcją spania. Od ponad 20 lat kieruje się miłością do włoskiej tradycji, oferując swoim klientom innowacyjne meble w unikalnym wzornictwie i najwyższej jakości. Nowości i innowacje technologiczne są integralną częścią każdego produktu Dienne .
producer
INCANTO ITALIA
Marka INCANTO ITALIA powstała w 2000 roku i w niezwykle krótkim czasie stała się jedną z najbardziej znanych, odnoszących sukcesy włoskich firm meblarskich. Oferuje designerskie meble tapicerowane najwyższej klasy. Markę charakteryzują surowe standardy jakości, współczesne wzornictwo oraz komfort połączony z aktualnymi trendami meblarskimi.
producer
VONDOM
VONDOM to hiszpańska marka specjalizująca się w produkcji bardzo stylowych mebli ogrodowych i nie tylko. Sposób projektowania to klucz do sukcesu marki VONDOM. Meble zaprojektowane przez Vondom przekształcają najprostszą przestrzeń w coś wyjątkowego, jak i niezwykłego.
producer
TONIN CASA
Włoska marka TONIN CASA powstała ponad 30 lat temu i cały czas jest przykładem pasji, elegancji połączonej z ciągłymi badaniami branży meblarskiej i rozwojem. Podstawowym jej celem jest połączenie tradycji i innowacji, piękna i funkcjonalności, dbałości o szczegóły i spójność elementów. Jej kreacje mają całkowicie oryginalny charakter. Materiały, z których wykonywane są produkty firmy Tonin Casa są najwyższej jakości, modne, szlachetne, bezpieczne, pewne i pełne elegancji.
producer
SANGIACOMO
Historia Sangiacomo to fascynująca opowieść o firmie, która swój początek miała w 1968 roku w sercu przemysłowej północno-wschodniej Włoch. Z biegiem lat, Sangiacomo ewoluowała z małego przedsiębiorstwa w dynamicznie rozwijającą się markę o międzynarodowym zasięgu, nieustannie wprowadzając innowacje i podnosząc poprzeczkę w branży wyposażenia wnętrz. To, co wyróżnia Sangiacomo, to nie tylko dążenie do doskonałości w każdym detalu, ale również  
producer
ALPA SALOTTI
Historia Alpy jest żywym świadectwem głęboko zakorzenionej we włoskiej kulturze tradycji rzemieślniczej, która z biegiem czasu stała się symbolem doskonałości na światowym rynku. Założona w 1956 roku przez Ferri Rocco, firma przekształciła się z lokalnego warsztatu w prestiżową markę, która obecnie jest prowadzona przez trzecie pokolenie rodziny. Przez ponad sześć dekad Alpa nie tylko utrzymywała, ale i wzbogacała dziedzictwo włoskiego rzemiosła, tworząc produkty, które zdobią domy na całym świecie.
producer
PIANCA
Jednym z najbardziej znanych producentów mebli włoskich jest PIANCA – marka obecna na rynku najwyższej jakości produktów przeznaczonych do aranżacji wnętrz już od ponad 65 lat. Pianca została założona w 1954 roku w Gaiarine, Treviso. Obecnie posiada około 1000 sklepów we Włoszech i 500 na całym świecie w ponad 50 różnych krajach. Wszystkie meble Pianca wyrabiane są ręcznie w…
producer
CALIA ITALIA
CALIA ITALIA, założona w 1965 roku we włoskiej Materze, jest najstarszą firmą produkującą meble tapicerowane w regionie Basilicata. Historię marki stworzył jej założyciel Liborio Vincenzo Calia, wykwalifikowany mistrz stolarz. Swoją działalność najpierw rozszerzał w całym kraju, a następnie stopniowo za granicą. W 1990 roku syn Saverio Calia przejął firmę. Od początku kładł nacisk na uwidacznianie włoskiego stylu i jego wartości…
producer
NICOLINE
NICOLINE to firma, która mimo swojego międzynarodowego wymiaru zachowała „rodzinny” włoski charakter. Podczas przeszło 40 letniego doświadczenia ponad dwa pokolenia rzemieślników rozwinęły i przekazywały pasje oraz sekrety swoich „umiejętności krawieckich” w tworzeniu znakomitych włoskich sof, krzeseł i łóżek.
producer
ALF DAFRE
Meble produkowane pod szyldem ALF DAFRE charakteryzuje minimalizm i prostota, połączenie innowacji i nowoczesności oraz precyzja wykonania. Początki firmy sięgają lat 50 kiedy to grupa wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych włoskich rzemieślników założyła spółdzielnię z siedzibą we Francenigo (Treviso), aby masowo produkować drewniane meble.
producer
BROKIS
BROKIS to czeska marka oświetleniowa premium, łącząca doskonałe wzornictwo, najwyższą jakości i niezwykły kunsztu rzemieślników szkła. Portfolio Brokis to nowoczesne, funkcjonalne oprawy oświetleniowe, przedmioty dekoracyjne oraz unikalne rozwiązania oświetleniowe dla architektów i projektantów wnętrz.
producer
FAMLIGHT
Z pasji i miłości do szlachetnego materiału jakim jest szkło, dwadzieścia lat temu powstała rodzinna firma FAMLIGHT. Marka, która otacza piękno światła szkłem oraz metalem ręcznie tłoczonym. Dzięki pracy wybitnych projektantów a następie przełożeniu projektu na szklaną, ręcznie robioną przez rzemieślników bryłę powstają unikatowe lampy. Lampy, które tworzone są z dbałością o detale, bo to one nadają charakter, w nich tkwi sekret wyjątkowości.
producer
SITS
Marka SITS została założona w 1993 roku przez dwóch Szwedów: Erika i Majje Näsström i od tego momentu stale nabiera doświadczenia w projektowaniu i produkcji mebli tapicerowanych. Kładzie duży nacisk na prostotę, praktyczność, wysoką jakość materiałów oraz bogatą gamę wzorów i kolorystyki. Dba aby każde pomieszczenie, dla którego tworzy swoje projekty, cechowało się oryginalnym stylem, odzwierciedlającym osobowość odbiorcy.
producer
KING KOIL
King Koil to amerykańska firma o ponad 100-letniej tradycji, jest jedną z najstarszych firm produkujących materace oraz jednym z największych producentów materacy na świecie. Są to produkty klasy Premium wyróżniające się doskonałą jakością, dlatego też są obecne w sieciach luksusowych hoteli na całym świecie. Historia firmy zaczyna się w 1898 r kiedy Samuel Bronstein założył United States Bedding w St. Paul w stanie Minnesota.
producer
MAGNIFLEX
Historia firmy MAGNIFLEX zaczyna się w latach 60 kiedy to Giuliano Magni, właściciel niewielkiego zakładu, rozpoczął produkcję swoich pierwszych materacy. Będąc przekonanym o priorytetowym znaczeniu materacy dla zdrowego i dobrego snu od samego początku przywiązywał ogromna wagę do wszystkich szczegółów wykonania oraz tego aby materace docierały do klientów w idealnym stanie.

Połączenie trendów i komfortu

Dzięki partnerskiej współpracy z renomowanymi włoskimi i światowymi producentami mebli doskonale rozumiemy i spełniamy potrzeby współczesnego społeczeństwa. To partnerstwo włącza do asortymentu marki ITALMEBLE włoskie meble, które idealnie wpisują się w aktualne trendy estetyczne, a przy tym są niezwykle funkcjonalne i unikalne. W odpowiedzi na zmieniające się gusta i preferencje Klientów zapewniamy najwyższej jakości produkty i kompleksowe rozwiązania wnętrzarskie, które znakomicie komponują się z każdym typem wnętrza.

Współpraca z renomowanymi producentami

Nasza oferta eleganckich mebli, oświetlenia i dodatków łączy tradycyjne rzemiosło z innowacją. Produkty dostępne w salonach ITALMEBLE, wyróżniające się wykonaniem z najwyższej jakości materiałów oraz oryginalnym designem, są owocem naszego wieloletniego doświadczenia. Dzięki współpracy z uznanymi włoskimi i globalnymi producentami jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom współczesnych Klientów. Proponujemy meble do salonu, sypialni i jadalni - wszystkie z możliwością indywidualnego zamówienia. Współpracujemy z uznanymi na rynku meblarskim firmami, takimi jak: Olta, Eforma, Cattelan Italia, Arketipo, Bonaldo, Bontempi, Miotto, Tonin Casa, Midj, Incanto Italia, Alberta, Nicoline, Dienne, Sits, Pianca, Calia Italia, Conform, Sitap Carpet Couture Italia, Vondom, Alf Dafre, Brokis, Famlight, King Koil, Magniflex i wieloma innymi. Klienci ITALMEBLE wysoko oceniają produkty za ich elegancję, unikatowy styl i doskonały design, które są wynikiem współpracy z najbardziej prestiżowymi markami z branży.

Spersonalizowane rozwiązania dla każdego wnętrza

Współpraca z wiodącymi producentami przekłada się na ciągłe poszerzanie oferty ITALMEBLE, w której znajdują się nie tylko meble, ale także szeroki wybór akcesoriów i oświetlenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe i spersonalizowane rozwiązania, które spełniają indywidualne potrzeby i oczekiwania Klientów. Zróżnicowany asortyment marki obejmuje zarówno klasyczne propozycje, jak i nowoczesne oraz awangardowe produkty, które umożliwiają stworzenie wyjątkowej i spersonalizowanej przestrzeni.