Fotel JORDAN

Fotel JORDAN

Producent: ARKETIPO
Cena od: 20 041 zł

Fotel Jordan, zaprojektowany przez Giuseppe Viganò, uosabia przepych i ikoniczność lat 80. i 90. XX wieku. Inspiracja Viganò kultową nazwą zaowocowała niezwykłym i mocnym projektem, który jest symbolem stylu i wyrafinowania. Jordan to wyraz doskonałego designu i doskonałego rzemiosła. Jego wyjątkowość polega na tym, że odrywa się od standardowych definicji, wytyczając własny kurs na rynku luksusowych foteli. Nie stara się być imponujący ani przesadnie duży, ale wręcz przeciwnie, jest doskonałą syntezą formy i równowagi. Sprzeciwianie się oczekiwaniom to sekret sukcesu Jordana . To prawdziwy symbol stylu, który wyróżnia się śmiałością i oryginalnością. Możliwość łączenia znanych elementów w wyjątkowy i zaskakujący sposób sprawia, że ​​jest to idealny wybór dla tych, którzy chcą się wyróżnić i stworzyć efektowne wizualnie otoczenie.

Choć nie szuka ekscentrycznych materiałów, Jordan zaskakuje wyborem wyrazistych elementów. Przeszycia zdobiące oparcie stają się efektownym detalem, dodając elegancji i osobowości. Skorupę fotela wykonano z poliuretanu, co zapewnia solidną i trwałą konstrukcję. Podstawa posiada mechanizm powrotny, pozwalający na spersonalizowany komfort.

Jordan oferuje opcję tapicerowania tkaniną lub skórą, wybierając spośród szerokiej gamy pokrowców odpowiadających różnym gustom i stylom mebli. Niezależnie od wybranego materiału, krzesło zachowuje swą esencję klasy i wyrafinowania, dodając odrobinę luksusu każdemu pomieszczeniu, w którym się znajduje.

Fotel Jordan karta produktu