Materac AMETHYSTE

Producent: KING KOIL 


Luksusowy materac Amethyste to model klasy Premium, łączy w sobie najwyższej jakości materiały oraz system 5 strefowych sprężyn kieszeniowych. Ta wyjątkowo przemyślana kompozycja tworzy bardzo komfortowy i trwały materac, który idealnie przyjmuje kształt osoby leżącej.
Materac Amethyste posiada pięknie prezentujący się pokrowiec z wytłaczanym wzorem róży o przyjemnym, aksamitnym dotyku.
WYSOKOŚĆ MATERACA: 33 cm
GWARANCJA: 10 lat
DOSTĘPNE SZEROKOŚCI: 90×200; 100×200; 120×200; 140×200; 160×200; 180×200; 200×200


Wykorzystanie lateksu w materacach King Koil zapewnia odpowiednie podparcie, dzięki równomiernemu rozłożeniu nacisku na cały materac. Ten naturalny materiał wytwarzany z trwałego i naturalnego kauczuku jest odpowiedni dla zapewnienia właściwej cyrkulacji powietrza, termoregulacji oraz zdrowego środowiska snu. Jest miękki, bardzo elastyczny i trwały. Doskonale rozwiązuje problem nadpotliwości i zapewnia naturalną termoregulację oraz zdrowe warunki snu. Można go stosować przez wiele lat.

Końskie włosie - to naturalny materiał o właściwościach antyalergicznych, który odprowadza nadmiar ciepła oraz wilgoci co gwarantuje suchy i bezpieczny klimat snu. Właściwości antybakteryjne, antygrzybicze i przeciwroztoczowe końskiego włosia są dedykowane dla alergików i osób ceniących sobie wysoką higienę.

System sprężyn kieszeniowych (5 stref) - to rewolucyjny system wsparcia ciała w 5 różnych obszarach, które dopasowują się do indywidualne wagi i kształtu ciała. To połączenie osobno działających sprężyn we wzajemnie połączonych kieszeniach. Takie połączenie gwarantuje, że występujące drgania nie będą przenoszone na drugą osobę, mniej wybudzeń w trakcie snu, dotyczy to również osób z różnicą wagi oraz wzrostu.


 

zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

więcej