Sofa SPECTRA

Sofa SPECTRA

Producent: OLTA

Sofa lub narożnik Spectra to wyrafinowana elegancja mebla wypoczynkowego na wysokich nóżkach. Dzięki swojej modułowej konstrukcji daje możliwość stworzenia wielu konfiguracji idealnie wpasowując się w rożnej wielkości salony i pokoje. Regulowane manualnie zagłówki i podwójne warstwy pianki wysokoelastycznej w siedzisku i w oparciu zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Mebel dostępny w różnych wybarwieniach oraz w kilku wymiarach.

 

Sofa Spectra to doskonałe połączenie ergonomii i elegancji, tworząc idealne miejsce do wypoczynku bez względu na okoliczności. Posiada ręcznie regulowany zagłówek z trzema opcjami kąta nachylenia, aby zawsze zapewnić doskonałą postawę.

Sofa Spectra zapewnia wsparcie zarówno dla tych, którzy pragną niemal odchylonej pozycji podczas leniwych wieczorów, jak i dla tych, którzy potrzebują prostego oparcia podczas bardziej skupionych chwil, oraz dla wszystkich pośrednich wariantów. Podłokietniki i oparcie mają dodatkową warstwę wysokiej jakości pierza gęsiego, zapewniając otulające uczucie. Ponadto, zastosowana pianka memory w siedzisku gwarantuje maksymalny komfort.

Warto również zwrócić uwagę na to, że sofa Spectra charakteryzuje się także nietypowymi stopkami metalowymi, które zapewniają całości konstrukcji nadzwyczaj lekkie wrażenie. Oryginalna estetyka tego modelu sofy sprawia, że jest on idealnym wyborem do współczesnego wnętrza mieszkalnego.

Dzięki sofie Spectra każdy moment spędzony w domu staje się wyjątkowym doświadczeniem, łącząc w sobie wygodę, funkcjonalność i stylowy design. To nie tylko mebel, ale także oaza relaksu i inspiracji, która dostosowuje się do Twoich potrzeb i preferencji, zapewniając niezapomniane chwile wypoczynku.

Sofa spectra karta produktu