Stół ATRIUM WOOD

Stół ATRIUM WOOD

Producent: CATTELAN ITALIA
Cena od: 35 558 zł

Stół Atrium Wood zaprojektowany przez: Lorenzo Remedi, wyróżnia oryginalna podstawa wykonana z dwóch doskonale obrobionych płyt z lustrzanego szkła couture, w których odbijają się otaczające przedmioty i źródła światła tworząc grę refleksów. Szkło jest kształtowane w niespotykanej dotąd technice, która nadaje powierzchni trójwymiarowy efekt przypominający pikowanie na tkaninie.

Dopełnieniem wyjątkowego designu jest drewniany blat dostępny w kilku wersjach:
Wersja „B”: blat beczkowy z zagiętymi krawędziami z orzecha Canaletto lub dębu palonego.
Wersja „C”: blat z orzecha Canaletto z lakierowanym w kolorze Brushed Grey i zaokrąglonym dolnym profilem lub Elm z otwartymi porami w matowej czerni z lakierowanym Brushed Bronze i zaokrąglonym dolnym profilem.
Wersja „Masterwood”: blat w kształcie łódki z orzecha Canaletto lub Burned Oak wykonany z ukośnych drewnianych desek o różnych rozmiarach. Ukośne i zaokrąglone krawędzie.

Stół Atrium Wood należy do większej kolekcji Atrium w skład, której wchodzą stoły występujące w wielu wersjach. Blaty z linii Atrium obejmują zarówno drewno, jak i ceramikę, a także okrągłe stoły łączące drewno i ceramikę. Dostępne są liczne atrakcyjne wersje: Atrium Keramik, Atrium Keramik Premium, Atrium Keramik Round, Atrium Keramik Premium Round, Atrium Keramik Round, Atrium Wood i Atrium Wood Round.

Nowość 2022

Stół ATRIUM WOOD
Poznaj Stół ATRIUM WOOD
Odwtórz film