Włoska marka CATTELAN ITALIA to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Meble Cattelan są obiektem pożądań klientów nie tylko pochodzących z samych Włoch ale również z całego świata. Dążenie do oryginalności, poszanowanie tradycji projektowania i rzemieślniczej precyzji to wartości, które doprowadziły Cattelan Italia na wyżyny światowego meblarstwa. Produkty marki Cattelan są synonimem luksusu, elegancji i dobrego stylu.

O pozycji lidera w światowej branży meblarskiej w ogromnej mierze zadecydowało połączenie najwyższej klasy włoskiego rzemiosła z wizjonerskimi pomysłami projektantów, którzy w wyjątkowo intuicyjny sposób odgadują aktualne potrzeby współczesnego społeczeństwa i projektują meble na miarę dzisiejszych czasów. Do produkcji firma wykorzystuje tylko najwyższej klasy materiały, takie jak metal, marmur, drewno, skóra, kryształ.

Dzięki współpracy z architektami i projektantami, takimi jak Yoshino, Plazzogna, De Longhi, Nanni, Studio Ca Nova, Gruppo Grafite, Shito, Jackson czy Lucatello produkty firmy zyskują uznanie na międzynarodowych targach meblowych w Mediolanie, Kolonii, Paryżu czy Moskwie.