Stół GORDON CRYSTALART

Stół GORDON CRYSTALART

Producent: CATTELAN ITALIA
Cena od: 14 859 zł

Stół GORDON CRYSTALART na pewno zainteresuje Klientów, którzy poszukują nie tylko wysokiej jakości mebli, ale i mebli o niebanalnym designu. Bazę stołu stanowi metalowa ażurowa konstrukcja w kolorach tytan, biały, czarny lub grafit. Górna część blatu, o grubości 12mm, wykonana jest z przejrzystego, wytłaczanego szkła, na którym widnieje elegancka, artystyczna grafika dekoracyjna. Stół dostępny jest w kilku wymiarach w wersji prostokątnej i owalnej.

Stół Gordon Crystalart to arcydzieło designu, które łączy w sobie nowoczesną estetykę z artystycznym wykończeniem. Dzięki metalowej podstawie składającej się z geometrycznych linii przecinających się w precyzyjny sposób zyskuje on lekkość i stabilność. Konstrukcja ta stanowi doskonałe uzupełnienie dla blatu wykonanego z hartowanego szkła zdobionego artystycznym nadrukiem. 

Wersje prostokątne i owalne pozwalają na wybór stołu idealnie dopasowanego do przestrzeni. Unikalny charakter mebla podkreśla jego dostępność w różnych wymiarach, umożliwiając idealne dostosowanie do potrzeb użytkownika. Subtelna gra świateł na szklanej powierzchni w połączeniu z artystycznym wzornictwem nadaje stołowi Gordon Crystalart wyjątkowy i niemal magiczny urok, czyniąc go prawdziwą perełką wśród mebli o współczesnym designie.

Stół GORDON CRYSTALART