Stół ELIOT WOOD DRIVE

Stół ELIOT WOOD DRIVE

Producent: CATTELAN ITALIA
Cena od: 23 547 zł

Elegancki, rozkładany stół ELIOT WOOD DRIVE to swoiste dzieło sztuki użytkowej. Charakteryzuje go jakość, dobry design i typowo włoskie poczucie smaku. Solidna geometryczna podstawa wykonana jest z tłoczonej satynowej stali nierdzewnej lub ze stali lakierowanej na kolor: tytanowy, biały, grafitowy lub czarny. Blat o równych kątowych krawędziach wykonany jest z orzecha Canaletto lub dębu palonego.

Stół Eliot Wood Drive zachwyca swoim eleganckim wzornictwem oraz nowoczesnym a zarazem praktycznym podejściem do codziennego użytkowania. Jego solidna konstrukcja, w której geometryczna podstawa harmonijnie łączy się z blatem z wysokiej jakości drewna, tworzy lekką i równocześnie wytrzymałą całość. Charakterystyczne krawędzie blatu dodają nowoczesnego wyrazu i podkreślają wyszukany styl stołu, który wprowadza do wnętrza nutę wyrafinowania.

Dzięki możliwości rozsunięcia stół oferuje elastyczność aranżacji, dostosowując się do różnych okazji i liczby gości. Jego funkcjonalność idzie w parze z włoskim smakiem, zapewniając idealne połączenie estetyki i wygody. Wybór materiałów i wykończeń daje szerokie możliwości personalizacji, aby stół idealnie wpisał się w styl każdej przestrzeni.

Stół ELIOT WOOD DRIVE