Nowy salon Italmeble w Krakowie już otwarty.

Nowy salon Italmeble w Krakowie już otwarty.

Do siedmiu salonów Italmeble dołączył ósmy - tworzący nowe, meblowe miejsce na mapie Krakowa.
W sobotę 19 lutego odbyło się jego uroczyste otwarcie.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i za wszystkie miłe słowa. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy gościć Państwa w świecie wyjątkowego europejskiego designu jaki powstał za sprawą ekspozycji mebli znanych producentów, zajmujących istotne miejsce w historii światowego wzornictwa meblowego.
Nowy firmowy salon zlokalizowany jest przy ulicy Józefa Marcika 12 w budynku Wilga Business Center. Otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10 – 19.

Jak się okazuje dojazd do naszego nowego salonu w Krakowie nie jest prosty. Nawigacja prowadzi do wjazdu na parking podziemny przeznaczony dla pracowników biur Wilga Bussines Center.
Do miejsc parkingowych znajdujących się przed wejściem do salonu Italmeble trzeba skręcić wcześniej.

  • Jadąc od strony ulicy Zakopiańskiej należy skręcić w ulicę Armatury następnie w prawo w stronę sklepu Bozza przy, którym jest wjazd na parking tuż przy naszym salonie.
  • Jadąc od północnej strony ulicą Marcika mniej więcej 100 metrów przed budynkiem Wilga Bussines Center należy skręcić w lewo w małe uliczki, którymi dojedziemy do salonu Italmeble.
Blok_2

Może Cię zainteresować

Kolor 2022 roku
Kolor 2022 roku
Instytut Pantone ogłosił kolor, który będzie kolorem roku 2022. Rokrocznie Pantone Color Institute wybiera kolor przewodni, wykorzystując teorię koloru do interpretacji trendów m.in. w modzie, wzornictwie, teledyskach i filmach. Eksperci kierują się też obserwacją warunków społeczno-ekonomicznych. W tym roku eksperci wybrali dynamiczny, pastelowy odcień Very Peri, łączący niebieskie tony z łagodnymi fioletowo-czerwonymi odcieniami. Very Peri ma dawać energię, zachęcać do kreatywności i twórczej ekspresji. Żyjemy w czasach przemian. Gdy wychodzimy z intensywnego okresu izolacji, zmieniają się nasze poglądy i standardy. (...) Intrygujący PANTONE 17-3938 Very Peri pomaga nam przyjąć ten zmieniony krajobraz możliwości, otwierając nas na nową wizję, kiedy życie...
14.01.2022
Nowy kolor
Nowy kolor
Do swojej kolekcji blatów ceramicznych wykonanych ze spieku w tym roku marka Cattelan Italia dodała nowy - KERAMIK SUPREME. Z wiadomości tej na pewno ucieszą się ci, którzy poszukują stołu z blatem ceramicznym białym. [video width="1920" height="1080" mp4="https://www.italmeble.pl/wp-content/uploads/2021/03/Nownowe-wykonczenie-KM03-SUPREME.mp4"]
31.03.2021
Śniadanie z designem...dla odmiany
Śniadanie z designem...dla odmiany
" Śniadanie z designem… dla odmiany" to nasz nowy projekt.  To spotkania, na które zapraszamy architektów i projektantów wnętrz oraz przedstawicieli producentów marek, które mamy w swojej ofercie. Pierwsze takie spotkanie odbyło się
05.02.2023
W Warszawie 22-23. 09 - Weekend aranżacji wnętrz.
W Warszawie 22-23. 09 - Weekend aranżacji wnętrz.
Domodesign to weekend bezpłatnych wykładów i warsztatów dla osób zainteresowanych designem oraz aranżacją wnętrz, które są na etapie kupna własnego mieszkania lub budowy domu, przygotowują się do metamorfozy wnętrza lub planują remont.
14.09.2023
Kolorem roku 2024 według Instytutu Pantone jest Peach Fuzz. Delikatny odcień brzoskwiniowego, który kojarzy się z ciepłem i empatią.
Kolorem roku 2024 według Instytutu Pantone jest Peach Fuzz. Delikatny odcień brzoskwiniowego, który kojarzy się z ciepłem i empatią.
Zgodnie z tradycją w grudniu Instytut Panton ogłasza kolor roku. Specjaliści poinformowali, że przyszły rok będzie należał do barwy  Peach Fuzz. Wyborem tym chcieliśmy przypomnieć, jak istotną częścią szczęśliwego życia są
03.04.2024
61. edycja Salone del Mobile. Milano 2023. Nowości !
61. edycja Salone del Mobile. Milano 2023. Nowości !
Organizatorzy podsumowali tegoroczne targi w Mediolanie i udostępnili statystyki:Udział w nich wzięło: 307 418 osób ze 181 różnych krajów, co oznacza wzrost o 15% w porównaniu z rokiem 2022.
15.05.2023