Łóżko AUTO-REVERSE

Cena od 25200 zł

Producent: Arketipo
Auto-Reverse Dream to wyjątkowe łóżko, charakteryzujące się silną osobowością, zachowuje spójną stylistykę z sofą z tej samej kolekcji.
Ekskluzywny design podkreśla dyskretna i minimalistyczna konstrukcja, doskonałość ręcznego wykonania oraz jakość użytych materiałów. Daje nieograniczone możliwości tworzenia czegoś wyjątkowego dzięki mieszaniu kolorów zamków błyskawicznych, przeszyć, tkanin i skór. Poduszki wezgłowia mogą być wykonane z dwóch różnych materiałów, dzięki czemu można je odwracać.
Łózko Auto-Reverse projektu Giuseppe Vigano pobudza wszystkie emocje w zakresie: projektu i funkcjonalności jest deklaracją osiągnięcia całkowitego komfortu.
Firma Arketipo Firenze (w 2019 r) nawiązała współpracę z mistrzami rzemieślników w celu zwiększenia wartości swojego bestsellera: łóżka Auto-Reverse Dream.
Nowa wersja z poduchami zagłówka wykonanymi z przeplatanej ręcznie skóry to wyjątkowe i cenne dzieło, które sprawiło, że produkt ten nie jest zwykłym łóżkiem, ale prawdziwym dziełem sztuki.
Należy też wziąć pod uwagę, że wykonanie tych paneli wymaga kilku dni pracy i jest rezultatem doskonałego połączenia mistrzostwa, cierpliwości
i koncentracji.

zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

więcej