MIDJ jest kwintesencją prawdziwie, włoskiego stylu. Meble tej nowoczesnej marki to nie tylko produkty, ale także filozofia firmy:” Włochy nie wystarczy zdefiniować jako miejsce naszej produkcji, dla nas to sposób myślenia i życia, który występuje w projektowaniu innowacyjnych idei mebli od 1987 roku. Know-how jest sercem naszej firmy, dzięki niej wszystkie nasze projekty posiadają witalność i wyjątkowość, a sposób produkcji jest stale poprawiany i udoskonalany”. Midj oferuje stoły i krzesła obok, których nie sposób przejść obojętnie Wykorzystując nowoczesne technologie tworzy ergonomiczne i oryginalne meble z dużą dbałością o detal.

Każda kolekcja Midj jest tworzona z nowych materiałów i w nowych kolorach, które są zawsze wcześniej testowane. Miękkie konstrukcje, płynne linie, zaokrąglone narożniki nadają meblom delikatności a użytkownikom radość i uczucie komfortu. Midj doskonale łączy synergię między kreatywnością i technologią oraz ręcznym modelowaniem, stale poszukując wszechstronnych rozwiązań zarówno do przestrzeni publicznych jak i prywatnych.

Wśród projektantów współpracujących z Midj są takie nazwiska jak: Renato Brunetta, Roberto Paoli, Nathalie Santin, Jacopo Giagnoli, Stefano Spessotto oraz Walther Hosel. Doświadczenie i profesjonalizm zdobyte na przestrzeni lat są mocnymi atutami marki, która dziś rozpoznawalna jest na całym świecie.