Sofa AREA

Sofa AREA

Producent: MIDJ
Cena od: 9 529 zł

Sofy dwuosobowa i trzyosobowa z malowanymi metalowymi nogami. Tapicerka siedziska i oparcia z tkaniny. Dostępna jest również w wersji bez podłokietników. Area to kolekcja dostępna w różnych rozmiarach i wersjach: sofy, fotela i pufy. Jej charakterystyczną cechą są duże zaokrąglenia i miękkie boki. Doskonale sprawdza się w tworzeniu niekonwencjonalnych przestrzeni roboczych. Wypoczynkowych miejsc, które znajdują się w połowie drogi między miejscem pracy a strefą socjalizacji. Kolekcja Area marki Midj zdobyła nagrodę Red Dot Design Award 2021 Red Dot to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w świecie designu, uważana za wyznacznik najwyższej klasy i jakości.

 

O wyróżniającej czerwonej kropce marzy każdy projektant. „Oscar designu” jest przyznawany od 1955 roku przez Design Zentrum Nordhein Westfalen w Essen, w Niemczech. Jury złożone z 49 międzynarodowych ekspertów projektantów nagrodziło Area za wyróżniający się projekt. Głównymi kryteriami ocenianymi dla każdego projektu były funkcjonalność, symboliczna treść i innowacyjność.

Kolekcja Area od Midj to idealne rozwiązanie dla osób szukających mebli z charakterem, które łączą w sobie funkcjonalność i nowoczesny design. Wyróżniająca się miękkimi i zaokrąglonymi liniami oraz eleganckimi metalowymi nogami malowanymi proszkowo sofa Area wprowadza lekkość i nowoczesność do każdego wnętrza. Jej unikalna forma nie tylko zachwyca wzrok, ale również zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania.

Dostępność różnych konfiguracji – od dwuosobowych sof, przez trzyosobowe, aż po fotele i pufy – pozwala na stworzenie spójnej aranżacji, która doskonale odpowiada na indywidualne potrzeby i wymagania każdego pomieszczenia. Bezpodłokietnikowa wersja sofy Area dodatkowo podkreśla jej minimalistyczny, ale przy tym wyrafinowany charakter, oferując więcej przestrzeni i swobody.

Sofa AREA