Stolik kawowy ARENA Long

Stolik kawowy ARENA Long

Producent: CATTELAN ITALIA
Cena od: 10 764 zł

Stolik kawowy Arena Long prezentuje elegancki i nowoczesny design. Wyróżnia go szlachetne, ręcznie szczotkowane wykończenie - wykwalifikowani rzemieślnicy drukują delikatne i niezauważalne rysy, aby stworzyć wzór wątku i osnowy. Projektant Yasuhiro Shito pomyślał o każdym szczególe, aby uzyskać mocny efekt estetyczny, funkcjonalnego, przestronnego blatu.
Na projekt Arena Long składa się główny, podłużny niski stolik, przy którym stoi jeden mały okrągły stolik z podstawą z czarnej, tłoczonej lakierowanej stali, kolumną ze stali lakierowanej w kolorze szczotkowanego brązu lub szczotkowanej szarości i obrotowym, fazowanym szklanym blatem

Ten nowoczesny stolik kawowy występuje w dwóch modelach, ale w sumie w pięciu wariantach. Arena to okrągły model, który można uzupełnić jednym lub dwoma obrotowymi szklanymi stolikami kawowymi, które otaczają główny blat: Arena Bond i Arena Double Bond.
Model wydłużony to Arena Long, dostępny również w wersji Arena Long Bond. Kolumna szklanego stolika kawowego Bond jest lakierowana w tym samym ręcznie wykonanym wykończeniu, co główny blat.


Nowość 2022

Stolik kawowy ARENA Long