Hokery na 4 nogach

Hokery na 4 nogach to najpopularniejsze rozwiązanie spośród wszystkich tego typu siedzisk. Taka konstrukcja sprawia, że są wygodne i stabilne, natomiast wykonane zgodnie z najnowszymi trendami, stanowią eleganckie i stylowe dopełnienie nowoczesnych wnętrz.

Wygoda i komfort w ponadczasowym rozwiązaniu

Co prawda hoker na czterech nogach nie jest koncepcją całkowicie świeżą, bowiem takie siedziska wykorzystywano już dawno w barach, pubach czy restauracjach. Jednak nowe spojrzenie projektantów na tego typu meble sprawiło, że dzięki kilku zmianom i zabiegom, hokery na 4 nogach zagościły w naszych domach i mieszkaniach, a co więcej- są na tyle wyjątkowe, eleganckie i stylowe, iż z powodzeniem znajdują zastosowanie nawet w nowoczesnych wnętrzach. Poszczególne modele sprawdzą się zarówno w kuchni, jadalni i salonie, jak i nowoczesnym barze czy restauracji.

Funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego wnętrza

To również rozwiązanie, które nie zajmują dużo miejsca, a dodatkowo pozwalają sporo go zaoszczędzić. Dzięki nim możemy swobodnie wykonywać codzienne czynności, dbając jednocześnie o swoje plecy i kręgosłup. W zależności od własnych potrzeb i preferencji znaleźć możemy hokery z wygodnym oparciem, bez oparcia, z podłokietnikami lub bez, czy też z dodatkową podpórką na stopy. Wybór jest naprawdę ogromny, dzięki czemu nie będzie problemu z dopasowaniem modelu zarówno do indywidualnych potrzeb, jak i aranżacji poszczególnych wnętrz.

Eleganckie hokery na 4 nogach

Eleganckie i nowoczesne hokery cieszą się dużym zainteresowaniem wśród tych wszystkich, dla których komfort i funkcjonalność musi iść w parze z atrakcyjnym wyglądem. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów- drewna, metalu, tworzyw sztucznych, dbałość o każdy szczegół, ciekawa forma- zarówno nóg, jak i siedziska hokerów oraz duża różnorodność wśród tkanin i skór obiciowych sprawiają, że nowoczesne hokery na czterech nogach doskonale wpisują się w poszczególne aranżacje i stylizacje wnętrz.