Witryny

Wykorzystując nowoczesne witryny w swoim salonie, jadalni lub gabinecie, nadamy tym wnętrzom niezwykłej elegancji. To mebel, który w najwłaściwszy sposób pozwoli nam wyeksponować przedmioty, do których czujemy sentyment. Witryna będzie tym elementem aranżacji, który z pewnością przyciągnie wzrok Twoich gości.

Nowoczesna witryna - najwyższy wymiar stylu

Witryna to mebel, który sprawdzi się przede wszystkim w nowoczesnym salonie bądź jadalni, bowiem stanowi bardzo reprezentacyjny charakter. W salonie dumnie może prezentować unikatowe pamiątki z wakacji, wyjątkowe dekoracje lub inne przedmioty, na których wyeksponowaniu szczególnie nam zależy. W jadalni natomiast pięknie będzie prezentować się w niej piękno szkło, porcelana lub cała zastawa. Witryny mogą stanowić element, który posłuży nam do oddzielenia danej przestrzeni- na przykład kuchni i jadalni od salonu, gdy posiadamy przestrzeń otwartą w naszym domu czy mieszkaniu.

Ekskluzywne witryny w Twoim wnętrzu

Oferowane przez nas witryny to prawdziwe dzieła sztuki. Dzięki zastosowaniu ciekawych form, jak na przykład zakrzywień lub funkcji obrotu mebla, a także użyciu najwyższej jakości materiałów- w tym przede wszystkim przezroczystego szkła, w połączeniu ze skórzaną ramą bądź stalową podstawą, mebel stwarza ogromne możliwości dekoracyjne oraz organizacyjne. Doskonale prezentuje się zarówno w pojedynkę, jak i w połączeniu kilku identycznych witryn. Ponadto ich delikatność sprawia, że zawsze są elementem dopełniającym, ale nie przytłaczającym wnętrze. Dodatkowe oświetlenie każdej z witryn sprawia, że prezentują się one wręcz olśniewającą, nadając wyjątkowego, nowoczesnego charakteru pomieszczeniu, w którym zostaną ulokowane.

Dodatkowa przestrzeń w unikatowym wydaniu

Nowoczesne witryny pomogą w stworzeniu modnej aranżacji. Sprawdzą się w pomieszczeniach, które urządzane są według najnowszych trendów. Co ważne, nie musimy dysponować dużym metrażem, by móc sobie pozwolić na ten ekskluzywny dodatek. Oferowane przez nas witryny nie zajmują dużo miejsca oraz można je prezentować z każdej strony, dzięki czemu możemy je ustawić zarówno pod ścianą, jak i na środku pomieszczenia. Z pewnością przyda Ci się dodatkowa przestrzeń, którą wykorzystasz zarówno w praktyczny, jak i dekoracyjny sposób.