Hokery z regulacją wysokości

Wysokie krzesła barowe to siedziska znane już nie tylko z pubów, barów, restauracji czy salonów fryzjerskich. Chętnie wykorzystujemy je także w naszych domach i mieszkaniach. Hokery z regulacją wysokości są o tyle funkcjonalne, iż pozwalają w łatwy i szybki sposób dostosować ich wysokość do konkretnych potrzeb.

Regulowana wysokość gwarantem funkcjonalności

Hokery to meble wyjątkowe pod wieloma względami. Należy zacząć od ich funkcjonalności, która w przypadku hokerów z regulacją wysokości jest jeszcze większa. W poszczególnych modelach regulację wysokości siedziska umożliwia podnośnik pneumatyczny bądź też regulacja odbywa się poprzez obrót siedziska. Funkcja ta pozwala na swobodne dopasowanie wysokości mebla do własnych potrzeb, dzięki czemu jedno krzesło możemy użyć zarówno siedząc przy barze lub kuchennej wyspie, jak i przy stole.

Komfort w nowoczesnym wydaniu

Kolejną cechą, na którą warto zwrócić uwagę, jest wygoda, którą zapewniają hokery z regulowaną wysokością. Dotyczy to zarówno korzystania z nich, bowiem są one wyprofilowane w taki sposób, by zapewnić maksymalny komfort podczas siedzenia, jak również praktyczności ich użytkowania, gdyż są one obrotowe, stabilne oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Niektóre hokery posiadają dodatkowo podnóżek, w innych z kolei nie zastosowano podłokietników- wszystko po to, by klient sam mógł zadecydować, z jakich rozwiązań chce skorzystać.

Hokery jakich potrzebujesz

Hokery z regulacją wysokości dostępne w naszej ofercie stwarzają ogromne możliwości aranżacyjne. To nowoczesne i stylowe propozycje, do których wykonania użyto materiałów najwyższej jakości. To produkty, które zachwycają oryginalnymi formami, wyjątkowymi połączeniami, różnymi wykończeniami. Wspólnym ich mianownikiem jest estetyka i nowoczesny design, dzięki czemu pasują zarówno do klasycznych, jak i awangardowych wnętrz mieszkań i domów oraz wszelkich lokali użytkowych. To modne krzesło z pewnością podkreśli unikatowy charakter pomieszczenie, zapewniając komfort siedzenia oraz przyjemne, wizualne odczucia.