Title Image

Oświetlenie

KATALOG Famlight – zobacz

KATALOG Cattelan Italia – zobacz

KATALOG 4-CONCEPTS – zobacz

Odpowiednie natężenie i rozproszenie światła w pomieszczeniu pozwala stworzyć przytulną atmosferę albo zapewnić optymalne warunki do wykonywania codziennych czynności. Dlatego przy doborze lamp do naszej oferty ogromną uwagę zwracamy na parametry techniczne. Obok walorów wizualnych stanowią dla nas istotny aspekt produktu, ponieważ określają możliwości użytkowe danej oprawy.

Funkcjonalne oświetlenie każdego wnętrza

Dostępne są w naszej ofercie lampy wiodących światowych producentów. Opierają się na sprawdzonych rozwiązaniach, zapewniających maksymalny komfort użytkowania. Wśród propozycji znajdują się lampy wiszące, które doskonale sprawdzą się nad stołem w jadalni lub nad wyspą w kuchni. Lampy podłogowe będą natomiast doskonałym źródłem dodatkowego światła w salonach, gabinetach, biblioteczkach, itp.

Oryginalne projekty nowoczesnych lamp

Walory użytkowe są ważne, jednak nie bez znaczenia jest wygląd. Proponujemy oświetlenie włoskie, oparte na wyrafinowanym smaku, którego nie brakuje także lampom innych producentów z naszej oferty. Zestawienie nowoczesnych form z wysokogatunkowymi materiałami przekłada się na produkt unikatowy. Dzięki naszym propozycjom można sięgnąć po oświetlenie, którego design oparty jest na włoskich i światowych trendach. W ten sposób wprowadzą Państwo do wnętrza nowoczesny akcent.